Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

порядок переводу дот наступного класу

Дата: 19 червня 2021 о 16:36

                           Затверджую

Директор школи              С.М.Криворотько

                                                                                  _____________________________

ПОРЯДОК
переведення учнів  
Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 до наступного класу

  1. Цей Порядок розроблений згідно  наказів Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року N 762 "Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу",  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за N 924/27369, від 08.05.2019р. № 621«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року N 762», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України29 травня 2019 р. за № 555/33526, від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.06.2018р.
  2. Цей Порядок встановлює умови та процедуру переведення учнів до наступного класу.
  3. Переведення учнів (крім перших та других класів) до наступного класу здійснюється на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання та їх державної підсумкової атестації (для учнів четвертих і дев'ятих класів) згідно з рішенням педагогічної ради закладу, що упродовж п'яти робочих днів з дати прийняття має бути оприлюднене на його інформаційному стенді.
  4. Учні першого або другого класу можуть бути не переведені до наступного класу та залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі на підставі письмового звернення до закладу одного з їх батьків чи інших законних представників, але не більше одного разу упродовж здобуття учнем початкової освіти.
  5. Річне оцінювання здійснюється за результатами семестрового оцінювання, що проводиться у межах часу, визначеного навчальним планом закладу. Річне оцінювання здійснюється не пізніше 6 робочих днів після завершення II семестру. Під час проведення річного оцінювання результати державної підсумкової атестації учня не враховуються. У випадках, пов'язаних з вибуттям учня із закладу, дозволяється проводити семестрове та річне оцінювання достроково, у тому числі в екстернатній формі здобуття загальної середньої освіти.
  6. Під час переведення до наступного класу або вибуття із закладу учням, яких було зараховано до першого класу у 2018 році та наступних роках, видається свідоцтво досягнень. Свідоцтво досягнень надається одному з батьків, іншому законному представникові учня не пізніше 01 липня, а копія зберігається в його особовій справі.
  7. Під час переведення до наступного класу або вибуття із закладу учням, яких було зараховано до першого класу до 2018 року, видається табель навчальних досягнень, у якому має бути відображено результати їх підсумкового оцінювання.
  8. Учні 3 - 8 класів, які за результатами річного оцінювання здобули початковий рівень результатів навчання (1, 2, 3 бали) у вивченні одного з предметів (українська мова, математика, алгебра, геометрія), згідно з рішенням педагогічної ради закладу та одного із батьків або інших законних представників можуть бути:
  • переведені до наступного класу для продовження здобуття загальної середньої освіти за індивідуальним навчальним планом (з предметів, за якими було виявлено початковий рівень результатів навчання), що затверджує керівник закладу загальної середньої освіти;
  • залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі (не більше одного разу упродовж здобуття учнем початкової чи базової середньої освіти).
  1. Учні дев'ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти випускаються із закладу відповідно до наказу його керівника і можуть продовжити здобувати загальну середню освіту в інших закладах системи загальної середньої освіти.
  2. Учні дев'ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти (незалежно від форми здобуття) та випускаються із закладу, отримують свідоцтво про базову середню освіту, а учні, які за результатами річного оцінювання з усіх предметів, що вони вивчали у дев'ятому класі, мають результати навчання високого (10, 11, 12 балів) рівня, - свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою.
  3. Учні четвертих і дев'ятих класів, які не мають результатів річного оцінювання з будь-яких предметів або державної підсумкової атестації, повинні пройти річне оцінювання в закладі загальної середньої освіти, у якому продовжують здобуття загальної середньої освіти, або державну підсумкову атестацію у порядку, визначеному Порядком проведення державної підсумкової атестації, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за № 8/32979.
  4. У такому разі річне оцінювання здійснюється упродовж навчального року згідно з графіком та завданнями, погодженими педагогічною радою та затвердженими наказом керівника закладу загальної середньої освіти. У разі продовження здобуття загальної середньої освіти у закладі освіти, який не забезпечує здобуття базової середньої освіти, такі учні для отримання документа про відповідний рівень освіти проходять річне оцінювання у вечірній або екстернатній формі здобуття загальної середньої освіти.
  5. Учні, які не мають результатів річного оцінювання або державної підсумкової атестації у зв'язку із невідвідуванням закладу загальної середньої освіти більше шести останніх місяців навчального року поспіль та за умови відсутності будь-яких відомостей щодо місця проживання чи місцеперебування учнів або їхніх батьків, інших законних представників, визнаються такими, що вибули із закладу загальної середньої освіти. Такі учні до наступного класу не переводяться згідно з рішенням педагогічної ради закладу загальної середньої освіти, що оформлюється відповідним наказом керівника закладу загальної середньої освіти.
  6.  Рішення про визнання учнів з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування такими, що вибули із закладу загальної середньої освіти, може бути прийняте за умови його погодження відповідною службою у справах дітей.
  7. Особова справа та результати оцінювання попередніх років учнів, яких було визнано такими, що вибули із закладу загальної середньої освіти, зберігаються у закладі загальної середньої освіти відповідно до законодавства.

Інформацію щодо визнання учня таким, що вибув із закладу загальної середньої освіти, упродовж одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення педагогічною радою має бути надіслано за місцем проживання учня, одного з його батьків, інших законних представників, зазначеним в його особовій справі, а також до структурного підрозділу (посадової особи), відповідального(ї) за створення та постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку, згідно з Порядком ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року N 684. На підставі письмової заяви, яку подає до закладу  один із батьків, (інший законний представник)  учня,  якого було визнано таким, що вибув із закладу, учень поновлюється у закладі відповідно до наказу керівника закладу.

  1. Для оскарження рішень педагогічної ради закладу щодо переведення до наступного класу, вибуття або випуску із закладу, а також для вирішення питань, пов'язаних з коригуванням результатів річного оцінювання, один із  батьків учнів або інші законні представники можуть подати відповідне звернення до закладу. Для розгляду звернення може створюватися комісія, порядок діяльності, чисельність і персональний склад якої затверджує керівник відповідного закладу.
  2. Комісія за наслідками розгляду звернень може прийняти рішення про надання рекомендацій щодо:
  • скасування,
  • зміни,
  • прийняття нового або залишення рішення педагогічної ради, що оскаржується, без змін;
  • проведення коригування результатів річного оцінювання учня (вихованця).
  1. Результати розгляду звернення та рекомендації оформлюються протоколом засідання комісії.
  2. Відповідно до рекомендацій комісії здійснюється коригування результатів річного оцінювання шляхом повторного семестрового оцінювання (одного або двох семестрів). Повторне семестрове оцінювання проводиться відповідно до письмових завдань, що мають охоплювати зміст усіх тем, вивчених протягом відповідного семестру, та графіка, що затверджує керівник закладу.
 Результати коригування результатів річного оцінювання оформлюються відповідним наказом керівника закладу загальної середньої
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.